E3 2017’in En Heyecanlı 10 Oyunu (Video)

E3 2017 oyun fuarında bir çok oyun tanıtıldı ve içlerinden en heyecan verici oyunları bir araya getirdik.

Sponsorlu Bağlantılar

E3 2017’de Tanıtılan En Heyecanlı Oyunlar

E3 2017 sadece katılımcılar için yeni başladı ancak geri kalanımız için gösteri temelde bitti. EA, Microsoft, Bethesda, Ubisoft, Sony ve Nintendo E3 2017 etkinliğinde önümüzdeki yıl bir süre daha oynayacak düzinelerce yeni oyunlarını açıkladı ve ve başımızı döndürmeyi başardılar. Şimdi bunu düşünmek için Bizlerde E3 2017’de tanıtılan en heyecanlı oyunu bir araya getirdik. Bazıları yepyeni, diğerleri daha önce açıklanmıştı ancak bunlar E3 2017’de gördükten sonra en çok beklenilen on oyun.

Sponsorlu Bağlantılar

10 – Shadow of the Colossus

Burada olabilecek haklı, orijinal oyunlar bol vardı. Ancak, Shadow of the Colossus her zaman en sevdiğim oyun ve modern görseller ile görebilirsiniz. Tam anlamıyla bir rüya gerçek oldu. Gurur duyuyoruz, Bluepoint Oyunları yapalım.

Shadow of the Colossus Tanıtım Videosu

9 – A Way Out

Kardeşler kadar eleştirel olarak başarılı: İki Sadeli Bir Masalı 2013’te geriye döndü, takibin çoktan başlamış olması şaşırtıcı değil. EA Play’in açılış konuşmasında A Way Out, hapishaneden ayrılmaya çalışan iki tutukluyu (Leo ve Vincent) takip eden bir aksiyon-macera oyunudur. Oyunun bölünmüş ekran kooperatifinde oynanacak şekilde özel olarak tasarlanmış olması, bu nedenle bir arkadaşınızla veya çevrimiçi bir yerde otursanız da ilerleme kaydetmek için eşinizle birlikte çalışmanız gerekecektir.

A Way Out Tanıtım Videosu

8 – Skull and Bones

Ubisoft’un basın toplantısındaki ikinci en ilginç açıklama, Ubisoft Singapur’dan Assassin’s Creed IV: Kara Bayrak’ın deniz savaşlarından esinlenen yeni bir IP olan Skull and Bones idi. Gezegenin karşısındaki korsanlara karşıt korsanların patlatılmasının ötesinde oyuncular kazanacakları savaşlara dayanarak gemilerini özelleştirebilir, yeni gemi satın alabilir ve dünyayı değiştirebilir.

Skull and Bones Tanıtım Videosu

7 – Metroid Prime 4

Aslında bunu harekete geçiremedik, ancak Metroid Prime 4, bu yıl E3’ün en şaşırtıcı ilk üç göstergesinden biri oldu. Oyun ilk üçün mirasını yaşasa da ya da olmayabilirse de, Nintendo’ya hayranlarına istediklerini vermek için güzel bir değişim. Bu, yeni yan kaydırma Yoshi ve Kirby oyunlarının yanı sıra sonunda Switch’e gelecek olan çekirdek Pokemon oyununu da içeriyor.

Metroid Prime 4 Tanıtım Videosu

6 – Sea of Thieves

Microsoft’un E3 2015’e geri döndüğünde, Sea of Thieves ilgi çekici görünüyordu ancak açık denizlerde seyircilerin neler yapabileceğini ilk defa gördük. Oyunun keşfedilmeyi bekleyen, adalarla dolu devasa, ortak bir açık dünyada olduğu ortaya çıkıyor. Bir adaya vardığınızda, siz ve mürettebat gemiden inip gömülü hazineyi avlayabilirler.

Sea of Thieves Tanıtım Videosu

5 – Wolfenstein II: The New Colossus

Bu yılın en can sıkıcı, hatırlatıcı birinci şahsında atıcı gibi görünüyor ve gösteriyi Bethesda’nın etkinliğinde çaldı.

Wolfenstein II: The New Colossus Tanıtım Videosu

4 – Anthem

Mass Effect: Andromeda ile biraz uğraştıktan sonra, BioWare’in kazanması gerekiyordu. Bu yılın E3’teki tam da, Anthem’in ortaya çıkmasıyla, yani Destiny’nin gerçek ilk yarışı olabilecekmiş gibi görünen yeni bir çok oyunculu, üçüncü şahıs tetikçi olanı. Anthem hakkında hâlâ çok şey bilmiyoruz, ancak oyuncuların Javelins adında özelleştirilebilir takım elbise giymeyeceklerini biliyoruz; bu da onlara çevre etrafında uçma ve kötü adamlardan kurtulma kabiliyeti kazandırıyor. Gelecek yılın sonlarında olacak.

Anthem Tanıtım Videosu

3 – Beyond Good and Evil 2

Şovun en büyük sürprizi olan Beyond Good and Evil 2, 2008 yılından beri E3 2017’de ilk kez sergilendi. En son gördüğümüz on yıldan beri oyun, kesintisiz bir çevrimiçi dünyayla, yıkılabilir ortamlarla inanılmaz iddialı prequel haline geldi. Ve büyük bir oyuncu kadrosu. Hâlâ yayın tarihi bulunmamakla birlikte, 2008’de olduğundan çok daha açık biçimde oluşturulmuştur.

Beyond Good and Evil 2 Tanıtım Videosu

2 – Spider-Man

E3 2017’ye girmek için daha fazla şey görmek istediğim bir oyunu seçmek zorunda kaldım, PS4’teki Örümcek Adam oldu. Neyse ki Sony, Vitrini kapatmak için Insomniac’ın beklenen Spider-Man oyunundan yaklaşık 10 dakika dinledi. Hızlı zaman olayları olmadan yapabilirim, ancak dövüş, salınım ve görseller hepsine eşitti. 2018’de geliyor yani yakında gelemiyor.

Spider-Man Tanıtım Videosu

1 – Super Mario Odyssey

Dürüst olmak gerekirse, bu listedeki ilk üç oyun arasında bir toss-up vardı, ancak Super Mario Odyssey sadece Spider-Man ve Beyond Good and Evil 2’yi üst sıralara çıkardı. Odyssey, 2010’un Super Mario Galaxy 2’sinden bu yana gerçek 3D Mario oyunu.

Nintendo’daki yaratıcıların son yedi yılda inanılmaz fikirler saklamış olduğunu düşünmüyorsanız aklınız kaçmış demektir. Römork, yıl boyunca gördüğüm en garip, en hoş şeylerden biriydi ve Mario’nun yeni şapkalı arkadaşıyla her şeye mola imkânı bir ton eğlenceye benziyor. Zaten sabırsızlıkla bekliyordum, ancak Super Mario Odyssey şimdi kolayca 2017 yılının en çok beklenen oyunudur.

Super Mario Odyssey Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

E3 2017’in En Heyecanlı 10 Oyunu (Video) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.