EA SPORTS Cricket

2007

EA SPORTS Cricket oyunu kriket severler için Electronic Arts tarafından geliştirilen ücretsiz bir kriket oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows XP/Vista/7/8
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Bilinmiyor
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 29
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Kriket Oyunu

4/5, Toplam: 1 kişi

EA Sports tarafından geliştirilen ve Cricket serisinin son oyunu olan EA SPORTS Cricket, benzerlerine oranla çok daha gelişmiş grafiklere ve kontrol seçeneklerine sahiptir. Tüm Windows platformları ile uyumlu çalışan oyun, EA ve HB Studios tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Oyunda bilinen Cricket oyunu üzerinde yapılan tüm eylemleri gerçekleştirebileceğiniz gibi gelişmiş kontrol seçenekleri ile oyuncular üzerinde hakimiyet kurabilirsiniz.

Serinin En İyi Oyunu

Önceki Cricket oyunlarından farklı olarak EA Cricket oyununda oyuncular için ayak seçiminden, atış yönünün belirlenmesine, atış gücünden zamanlamaya kadar pek çok seçenek bulabilirsiniz. Üstelik analog kontrol özelliği ile oyunda tüm özellikleri tam anlamıyla kullanan oyuncular tam kontrol keyfini yaşamaktadır.

Mevcut sürümün geri kalması ve Windows 8 gibi platformlarda uyum sorunu çıkarması dışında orta düzey bir bilgisayar için iyi grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik zamanlama seçeneğinin kullanılmasıyla oyuncunun atış alanı, yönü ve atış gücü gibi ek ayarlarda yapılabiliyor. Sizde Cricket oyunlarına ilgi duyuyor ve bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız EA SPORTS Cricket oyununu mutlaka denemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

EA SPORTS Cricket İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.