Earn to Die

Son Sürüm

Earn to Die oyununda etrafınızı saran zombilerden kaçmaya çalışıyor ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Çöl ortasında etrafınız zombilerle sarılı ve altınızda eski bir araba…

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.2 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 50 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 103
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Zombi Yarış Oyunu

Not Doppler tarafından geliştirilen ve  Android kullanıcılarına sunulan Earn to Die, zombi avlama türünde bir oyundur. Oyun içerisinde farklı türlerde arabalar ve zombiler yer alırken hız ve becerilerinizi kullanarak zombileri avlamaya çalışıyoruz. Android tablet ve akıllı telefonlarda oynanan bu oyun, ücretli olarak sunulmasına karşın sunduğu özellikler ile bu ücreti hak ediyor.

Hızlı ve Çabuk Olmanız Gerekiyor

Android aygıtınız üzerinde oynayabileceğiniz Earn to Die serisinin ilk oyunu olan bu oyunda araç ve zombi temaları bir arada sunuluyor. Oyun içerisinde geliştireceğiniz aracınız ile hemen her yeri rahatlıkla gezebilir ve karşınıza çıkan zombileri avlayabilirsiniz.

Oyuna ilk girdiğinizde ilerleyen aşamalara oranla pek gelişmemiş bir araç sizi bekliyor. Elde ettiğiniz puanlar ile zaman içerisinde aracınızı geliştirerek çok daha güçlü hale gelebilirsiniz. Ancak burada dikakt etmeniz gereken en önemli husus, yakıt ve diğer sahip olduğunuz şeyleri dengeli bir şekilde kullanarak olabildiğince uzağa gitmeniz gerektiğidir. Sizde zombi türünde oyunlardan hoşlanıyorsanız mutlaka Earn to Die’yi denemelisiniz.

Earn to Die Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Earn to Die İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.