Earn to Die – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 40 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 34
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Android İçin Zombi Öldürme Oyunu

Bir zombi kıyameti üzerine araınızı sürüyorsunuz. Yaşamak için aracınızı sürmeye hazır mısınız? 200 milyondan fazla oyun ile keyfini çıkaracağınız en çok oynanan online oyun serilerinden birisi olan bu oyun sizler için yenilendi ve android işletim sistemli akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için daha büyük ve her zamankinden daha iyi olarak yeniden tasarlandı.

Zombiler ile çevrili bir çölde mahsursunuz. Sadece aracınızı sürerek ve elinizde küçük bir nakit ile görevine çıkıyorsun. Kaçmak için zombi ordularının üzerine sür ve hayatta kal. Earn to Die sadece zombi ordularına doğru arcınızı süreceğiniz anlamına gelmez fakat oyunda ilerlemek için para kazanmalısınız. Böylece kilitleri açabilirsiniz ve yeni araçlarınızı modifiye edebilirsiniz. Eğer aracınız yeteri kadar güçlü değilse onları kazandığınız paralarla güçlendirin. Bir yarış otomobili, bir kamyon ve hatta bir okul otobüsü dahil 8 araca sahipsiniz.

Sahip olduğunuz arabalara para ile bir çok güçlü silahı monte edip önünüze çıkan zombileri yok etmelisiniz. Aksi taktirde onlar sizi öldürecek.

“Earn to Die” Video

“Earn to Die” Ekran Görüntüleri

Earn to Die-a1 Earn to Die-a2 Earn to Die-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Earn to Die – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.