Earth Directions

Son Sürüm

Earth Directions uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz en basit ve en hızlı sonuç veren navigasyon uygulamalardan birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 3.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 0.6 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 23
Sponsorlu Bağlantılar

(iOS) iPhone ve iPad İçin Navigasyon Uygulaması

Casey Evanoff tarafından geliştirilen ve App Store’da Navigasyon uygulamaları içerisinde en iyi uygulamalar arasında yer alan Earth Directions, bir anlamda Dünya haritasında sözlük oluşturmanızı ya da haritayı sözlük olarak kullanmanızı sağlıyor.

iPad, iPhone ve iPod’larda sorunsuz bir şekilde çalışan uygulama, kullanıcı dostu arayüzü, basit menüleri ile herhangi bir karışık yaşamanıza neden olmuyor.

Geniş Arama Seçenekleri

Hızlı ve sonuç odaklı hizmet sunan uygulamada belirlediğiniz konum ya da şehir aralıklarında arama yapabilir, doğrudan harita üzerinde ilgili alanı görebilirsiniz. Ücretli bir uygulama olmasına karşın sunduğu hizmet ve özellikleri, verilen ücretin sonuna kadar hak edilmesini sağlıyor.

Mevcut Navigasyon uygulamalarının sunduğu sınırlı hizmet ve yetersiz görüntü kalitesini aşan bu uygulamada son derece etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Google Earth altyapısını kullanarak çalışan Earth Directions, küçük boyutları ve gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. Sizde bir Navigasyon uygulamasına ihtiyaç duyuyor, mevcut mobil Navigasyon uygulamalarından yeterli performansı alamıyorsanız mutlak Earth Directions’a göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Earth Directions İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.