Easy WiFi Radar

1.0.5

Windows XP için geliştirilen Easy WiFi Radar radar programı kablosuz internet noktalarını bulmada ve kablosuz ağlara bağlanmada size büyük kolaylıklar sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows XP ve 2000
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 373
Sponsorlu Bağlantılar

Kablosuz İnternet Bulma Bağlanma Programı

2.5/5, Toplam: 2 kişi

Makayama tarafından Windows XP ve 2000 kullanıcıları için geliştirilen Easy Wifi Radar, internete kablosuz ve ücretsiz bağlanmanız konusunda alternatifleri sunuyor. Küçük boyutlara sahip bir uygulama olmasına karşın kullanıcı dostu arayüzü ve işlevleri ile dikkat çeken program bağlantı bulma ve bağlanma sürecini tamamen otomatikleştirerek size, zamandan tasarruf sağlama imkanı veriyor.

Radar Ekranında Wifi Bağlantı Noktalarını Bulun

Windows kullanıcıları çoğunlukla Wifi bağlantısı açık olduğu sürece yakın çevrede bulunan kablosuz ağları görüntüleyebiliyor ve bağlanabiliyor. Örneğin Windows XP’in bağlantı merkezini kullandığınızda mail kontrolü ve internet siteleri bağlantısı gibi aktivitelerin ne kadar zahmetli olduğu görülebilir. Bu amaçla geliştirilen Easy Wifi Radar ise tüm işlemleri sizin yerinize hallediyor.

Easy Wifi Radar’ı bilgisayarınıza indirdiğinizde bir radar ekranı üzerinde tüm bağlantı noktalarını görebilirsiniz. Bu bağlantı noktalarına olan uzaklığınız, sinyal kalitesi vb pek çok detaya ulaşabileceğiniz ana ekran üzerinde belirtilen noktalardan birine yalnızca çift tıklama yapmanız yeterlidir. Bu ekran üzerinde aynı zamanda şifreli ve şifresiz tüm bağlantıları görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Easy WiFi Radar İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.