Ekranı Yakala

Ekranı Yakala programı ile ekran görüntülerinizi kolaylıkla kaydedebilir ve bunları tanıdıklarınıza anında gönderebilirsiniz. Üstelik 3 ekran gürüntüsünü aynı anda alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Vista/7/8/8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 781 KB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 70
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Ekran Yakalama Programı

Ekranı Yakala programı adından da anlaşılacağı gibi bilgisayar ekranınızın görüntüsünü yakalama programıdır. Program hem Türkçe hemde ücretsizdir. Ekran görüntüsünü zahmetsizce ve kolay bir şekilde kaydedebileceğiniz bir program. Eğer isterseniz kaydettiğiniz ekran görüntüsünü anında paylaşabilirsiniz. Üstelik bütün bunları yaparken Türkçe olduğu için hiç zorlanmayacaksınız.

Programda kaydedilen ekran görüntülerini gönderebilmek için -e-mail kullanılmakta. Ayrıca varsayılan ayarlarında Hotmail ve Yandex var. Yani bu iki hizmeti desteklemekte. Dolayısıyla Hotmail veya Yandex hesaplarınız varsa bu hesaplarınızı kullanarak da ekran görüntülerini gönderebilirsiniz. Programın göze çarpan en önemli özelliği aynı anda 3 farklı ekran görüntüsü alabilmesidir. Böylece resimlerle anlatılmak istenen şey çok daha anlaşılır anlatılabilmekte. Programın kullanımı asla karmaşık değil. Oldukça basit.

“Ekranı Yakala” Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Ekranı Yakala İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.