El Feneri – FlashLight Wear – Android

Hem Android işletim sistemli akıllı telefonlar için hemde Android Wear işletim sistemli akıllı saatler için geliştirilmiş bir el feneri uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 80
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Akıllı Saatlerle Uyumlu El Feneri Uygulaması

El Feneri – FlashLight Wear uygulaması Android cihazlar için geliştirilmiş bir el feneri uygulamasıdır. Yalnız bu Android uygulamasını diğer Android uygulamalarından farklı kılan birşey var. O da Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saatler ile uyumlu olması. Evet Eğer Android Wear işletim sistemine sahip bir akıllı saatiniz var ise bu uygulamayı sizde kullanabilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra ekrana dokunarak ekranın parlaklığını ve kamera flaşı ile karanlık yolunuzu aydınlatabilirsiniz.

El Feneri – FlashLight, Wear Android akıllı telefonunuza yüklediğiniz taktirde telefonunuzu cebinizden çıkarmadan Android Wear işletim sistemli akıllı saatinizin ekranının ışığı ile çevrenizi aydınlatabilirsiniz. Bu uygulama sadece Android Wear işletim sistemli akıllı saatler için değil Android Wear işletim sistemine sahip bütün cihazlar için geçerlidir.

“El Feneri – FlashLight Wear” Ekran Görüntüleri

El Feneri - FlashLight Wear-a1 El Feneri - FlashLight Wear-a2 El Feneri - FlashLight Wear-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

El Feneri – FlashLight Wear – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.