elby CloneDVD

2.9.3.0

elby CloneDVD programını ücretsiz indirerek DVD’leri kolayca bilgisayarınıza yada bir başka DVD’ye kopyalayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 4.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 52
Sponsorlu Bağlantılar

DVD Kopyalama Programı

Verilerinizi yedeklemek ya da DVD’lerinizi farklı bir ortama taşımak istiyorsanız elby CloneDVD’yi mutlaka denemelisiniz. Küçük boyutları, işlevsel arayüzü ve kullanıcı dostu özellikleri ile elby CloneDVD, kopyalama işlemini son derece hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Program ile DVD’den bilgisayara kopyalama yapabileceğiniz gibi farklı bir DVD’ye de kopyalama yapabilirsiniz. Üstelik güncel kopya koruma yöntemleri de dahil tüm sistemleri aşabilen program, eşzamanlı olarak yedekleme ve kopyalama yapabilmektedir.

DVD’leri Bilgisayara ve DVD’ye Yedekleyin

Genellikle DVD filmleri kopyalamak amacıyla kullanılan bu program diğer pek çok ücretli programa göre daha hızlı ve ücretsiz çözüm sunuyor. Ekstra hiçbir özel ayar yapmanıza gerek kalmadan DVD kopyalama korumalarını engelleyen program verilerinizi taşınabilir tüm cihazlara kopyalayabiliyor.

Elby CloneDVD ile bir DVD’yi doğrudan kopyalayabileceğiniz gibi yalnızca belirlediğiniz dosyaları da alabilirsiniz. Hızlı ve başarılı bir şekilde klonlama yapan elby, CSS, RC, RCE, UOPs gibi koruma yöntemlerine de takılmamaktadır. İki aşamada çalışan program bir DVD’ye kopyalama yaparken önce verileri yedekliyor ardından belirlediğiniz yola yazdırmaya başlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

elby CloneDVD İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.