Elements: Epic Heroes – iOS

Elements: Epic Heroes, iOS kullanıcıları için ücretsiz bir epik kahramanlık oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 213 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 42
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin RPG Kahramanlık Oyunu

Elements: Epic Heroes oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir RPG macera oyunudur. Karanlık güçler geldi ve dünya büyük bir kaos altında. Şimdi kahramanlara ihtiyaç var ve o kahramanlardan birisi de sensin. Sahip olduğunuz kılıç, mızrak, ok gibi silahlarla bütün yaratık düşmanları yok etmeniz gerekiyor.

iOS cihazınızda oynayacağınız bu oyunda düşmanlarınız çok güçlü ama sizinde kıvrak zekanız var ve strateji geliştirerek düşmanlarınızı yenebilirsiniz. iOS cihazınızda silahlar satın alın ve sonrasında bu silahları mutlaka yükseltin. iPhone, iPad ve iPod touch akıllı tlefon ve tabletlerinizde yönlendirdiğiniz karakteri kontrol etmek için sadece dokunun. Aynı zamanda düşmanlarınız ile savaştırmak içinde yine düşmanlarınıza dokunun.

Bütün ülke karanlık güçlerin elinde ama seninde ölümcül yeteneklerin var. Bu iOS oyununu gerçek zamanlı olarak da oynama imkanınız var. iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda gerçek zamanlı oynayacağınız zaman 4 oyuncu ile takım oluşturman gerekiyor. Böylece kara şövalye ve ejderhayı yenebilirsiniz. iOS cihazınıdaki bu oyunun “Sonsuzluk Kulesi” bölümünde gücünü test edebilir ve bu sonsuzluk kulesinde yüksek katlara çıkarak daha fazla ödüller kazanabilirsin.

“Elements: Epic Heroes” Ekran Görüntüleri

Elements Epic Heroes-1 Elements Epic Heroes-2 Elements Epic Heroes-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Elements: Epic Heroes – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.