Elevate

Son Sürüm

Android cihazlarınızda kendinizi ve karakterinizi geliştirebileceğiniz bir beyin egzersizi uygulaması. Üstelik ücretsiz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 26 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 55
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Beyin Egzersizi Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Elevate uygulaması ücretsiz bir beyin egzersizi uygulamasıdır. Bu uygulama ile Android cihazlarınızda bir yandan eğlenecek diğer yandan da beyin egzersizleri yapacaksınız. Dikkat toplama, konuşma ve bilgi fonksiyonlarınızı iyileştirme bu uygulamanın ilk faydaları diyebiliriz. Uygulamadaki beyin egzersizlerini yaptıktan sonra o kişinin bilinçsel faaliyetleri gelişecek ve kendine olan güveni artacaktır. En azından uygulamanın amacı bu.

Android cihazlarınızda beyin egzersizlerinizi bir takım oyunlarla yapmaktasınız. Yalnız şunu söyleyelim uygulama İngilizce olduğundan İngilizcesi olmayanlara sıkıcı gelebilir. Yani verim alamayabilirsiniz. Her bölümde puanlar almaktasınız ve aldığınız puanlarla gelişiminiz analiz ediliyor. Android akıllı telefon ve tabletinize yükleyeceğiniz bu zihin geliştirme uygulamasında zorluk seviyesi yavaş bir şekilde artmakta. Böylece sıkılmadan beyin egzersizine devam ediyorsunuz. Her yaştan insanın kullanabileceği bir uygulama.

Android cihazınızdaki bu uygulamadaki 15 adet oyun sayesinde dikkatiniz, düşünce hızınız, kararlılığınız ve kavrama, anlama yeteneğiniz test ediliyor. Ayrıca kişisel başarılarınız takip edilmekte.

Elevate Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Elevate İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.