Elifbe

Son Sürüm

Elifbe isimli bu ücretsiz uygulama sayesinde hızlı ve basit bir şekilde Kuran öğrenebileceksiniz. Kuran okumaya yeni başlayanlar ve tecvitte kendini geliştirmek isteyenler için ideal bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 3.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 32.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 45
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Kuran Öğrenme Uygulaması

Genç bireyler için kurs ya da camilerde Arapça harf ve kelimelerin nasıl okunması gerektiği öğretiliyor olsa da yetişkinler için kimi zaman bu pek de mümkün olmuyor. Hem zaman darlığı yaşayan hem de yeterli imkana sahip olmadığını düşünen kişiler için Tecvid tarafından geliştirilen bu uygulama, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad’lerinizde kendi, kendinize Arapça harf ve kelimeleri öğrenmenize yardımcı oluyor.

Kur’an Okumayı Daha Hızlı Öğreneceksiniz

App Store üzerinde benzer pek çok uygulama bulunmasına karşın Elifbe uygulamasının oldukça sade ve anlaşılır menülere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamayı aynı zamanda yardımcı bir rehber olarak da kullanabilirsiniz.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda belirttiğimiz özellikler yanında tüm namazların kılınışını videolu olarak da takip edebileceksiniz. Çoğunlukla çeşitli kaynaklardan bu konuda yararlanan fakat görsel açıdan eksiklik hisseden kişiler, uygulamalı olarak internet bağlantısı aracılığıyla tüm namazların nasıl kılınacağını takip edebilir. Sizde gelişmiş bir Elifbe uygulaması arıyorsanız bu uygulamaya göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Elifbe İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.