Emoji ;)

Son Sürüm

iPhone ve iPad cihazlarınızda Emoji 😉 uygulaması ile birbirinden güzel ve eğlenceli ifadeleri ve emojileri sevdiklerinize gönderebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Apple iOS 3.0 ve üstü
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 77 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 504
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Emoji Uygulaması

Geçmiş yıllarda insanlar daha fazla mektup vb yazılı araçları kullanırken günümüzde hem mobil teknolojinin gelişmesi hem de akıllı telefonların hızla artması nedeniyle bu tür araçları kullanmaya başladı. Mesajlaşırken ya da bir duyguyu aktarmak istediğimizde kullandığımız simgeler ise bazen yetersiz gelebiliyor. Bu amaçla geliştirilen Emoji, yüzlerce simge arasından arkadaşlarınıza dilediğiniz emojiyi göndermenizi sağlıyor.

Büyük ve Eğlenceli Simgeler

Bir dönem ücretsiz olarak sunulan şuan ise ücretli olarak indirilebilen Emoji uygulaması ile yüzlerce simge ile iletilerinizi süsleyebilir, duygu ve düşüncelerinizi çok daha açık bir şekilde ifade edebilirsiniz. Uygulamayı yüklediğinizde doğrudan klavyeden emoji göndermeye başlayabilir ve bulduğunuz yeni emojileri de arşivinize ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın diğer uygulamalardan en önemli farkı ise kategoriler ile emojiler arasında büyük bir uyum olması ve herhangi bir uygulama ayırt etmeksizin kullanılabilmesidir. Ayrıca boş zamanlarınızı değerlendirmek, iyi vakit geçirmek ve eğlenmek isterseniz, Emoji içerisinde yer alan oyunları oynayarak hoşça vakit geçirebilirsiniz. Sizde mesajlarınızda yeni simgeler kullanmak istiyorsanız Emojiye mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Emoji ;) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.