eMule

v0.50a

Kapsamlı ve güvenilik P2P dosya paylaşım programı arayanlar için en iyi seçeneklerden birisi de ücretsiz ve Türkçe sunulan eMule programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3,2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 97
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya Paylaşım Programı

Bir diğer dosya paylaşım programı olan eMule, diğer programlardan farklı olarak güçlü ve köklü bir altyapıya sahiptir. Açık kaynak kodlu sunulan bu program, Dünya’nın pek çok yerinde bulunan geliştiriciler sayesinde her geçen gün çok daha iyi ve stabil bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Belirli bir sınırlama olmayan program üzerinde hemen, hemen aradığınız her dosyaya ulaşmanız mümkün.

Daha Hızlı ve Güvenli Paylaşım

Pek çok sunucu desteğini bir arada sunan program, daha hızlı ve güvenli paylaşım imkanı tanırken paylaşım oranının da artmasına imkan tanıyor. Programın kullanım açısından bir eksiği bulunmamasına rağmen paylaşılan dosyaların dikkatli seçilmemesi durumunda virüs bulaşma ihtimali artıyor.

Programın Bazı Özellikleri

ED2K, Kaynak Değişimi ve Kad gibi güvenli pek çok ağı kullanmaktadır. Tamamen ücretsiz bir yazılım olup herhangi bir reklam ya da casus yazılım içermemektedir. Dosya indirme işlemi sırasında hata oluşmaması için devamlı kontrol imkanı tanır.

Dosya indirme işlemi tamamlanmadan önce önizleme ve arşiv görüntüleme gibi pek çok seçenek sunar. İndirilen dosyalar kategorize edilebilir, geniş arama penceresi altında kolaylıkla erişilebilir. Mesajlaşma sistemi sayesinde diğer istemciler ile bağlantı kurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

eMule Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

eMule İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.