Emurayden PSX Emulator

2.22

Emurayden PSX Emulator sayesinde bilgisayarda PlayStation 1 oyunlarını oynayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 95/98/Me/2000/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.110
Sponsorlu Bağlantılar

Playstation 1 Oyunlarını PC'de Oynama

3/5, Toplam: 1 kişi

Konsol oyunlarını bilgisayarınızda oynamak için pek çok farklı emülatör kullanmış olabilirsiniz. Özellikle biraz daha geride kalmış Playstation 1 oyunlarını PC’de oynamak için pek fazla seçeneğiniz bulunmuyor. Foroz, Emurayden PSX Emulator ile PS 1 oyunlarını bilgisayarınızda oynamanız için mini bir yazılım geliştirdi. Oldukça küçük boyutlara sahip olan bu program sorunsuz bir şekilde PS 1 oyunlarını bilgisayarınızda açmanızı sağlıyor.

Playstation 1 Oyunlarını PC’de Oynayın

Bir konsola sahip değilseniz ya da konsol oyunlarını bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız sorunsuz çalışan emülatöre ihtiyacınız var demektir. Emurayden PSX Emulator, PS 1 oyunlarını daha iyi grafikler ile oynamanızı sağlayan programdır. Genellikle emülatörlerde karşılaşılan grafik ve görsel sorunlar EPSXE ‘de görülmüyor.

Programla ilgili yapılan eleştirilerde ise eski oyunları açmada zorlandığı ve bazı oyunlarda görüntülerin aşırı yavaş ilerlediği söylenmiş. Eğer programı bilgisayarınıza kurduğunuzda oyunları açma noktasında sorun yaşıyorsanız öncelikle driverlarınızı güncellemeyi deneyin.

Not: Emurayden PSX Emulator herhangi bir oyun barındırmamaktadır. Bu program yalnızca PS 1 oyunlarını bilgisayarınızda açmanız için hazırlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Emurayden PSX Emulator İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.