En İyi 2017 Yılı Ramazan Uygulamaları

Akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve Ramazan ayı için ihtiyaçlarınıza cevap verecek en faydalı uygulamalar bir arada.

Sponsorlu Bağlantılar

Ramazan Geldi Hoş Geldi

Akıllı telefonların sayesinde artık bütün işlerimizi akıllı telefonlardan hallediyoruz. Bu işlerden birisi de Ramazan ile ilgili ihtiyaçlar. Böylece takvimlere bağlı kalmıyoruz. 2017 yılının 27 Mayıs günü başlayan bu mübarek ay ile ilgili gerekli olan bilgilere akıllı telefonlarınıza indireceğiniz uygulamalar ile ulaşabilirsiniz. Başta Diyanet olmak üzere bir çok uygulama geliştiricisi müslümanlar için Ramazan’a özel birçok uygulama geliştirdiler. Bizler de bunların en iyilerini ve dolayısıyla en faydalı olacak olanları bir araya getirdik. Sizin ihtiyacınıza hangisi daha çok cevap veriyorsa o uygulamayı mobil cihazınıza hemen yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ramazan 2017 İçin Gerekli Uygulamalar

Ramazan Rehberi

Ülkemizdeki Dini sorumluluğu olan kurumumuzun uygulamasını ilk sıraya aldık. Çünkü verilen bilgilere bazı kişiler güvenmeyebilir. Bu nedenle eğer Diyanet’in verdiği bilgilere en doğru bilgi diyorsanız o zaman başka uygulamalarla ile zaman kaybetmeyin. Hem Android hemde iOS için bu uygulama yayınlanmaktadır.

Ramazan Rehberi - Android
Android İçin Ramazan Ayı ve İmsakiyesi Rehberi Uygulaması
Ramazan - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Ramazan Ayı ve İmsakiyesi Rehberi Uygulaması

Muslim Assistant

Bu alanda son derece kapsamlı bir uygulama. Başta namaz vakitleri olmak üzere Kur’an-ı Kerim, kıble, zikirmatik gibi ek özelliklere de sahip. Hem Android hemde iOS platformları için geliştirilen bu uygulamanın alarm özelliği de var. Ayrıca Ramazan için iftar ve sahur vakitlerini de görebilirsiniz.

Muslim Assistant - Android
Android İçin Ramazan, Kıble, Kuran, Zikir Uygulaması
Muslim Assistant - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Namaz, Kıble, Ramazan Uygulaması

Ezan Vakti Pro

Bir diğer kapsamlı uygulamalardan birisi de Ezan Vakti Pro isimli bu uygulama. Sadece sahip olduğu özellikleri ile değil aynı zamanda arayüz çeşitliliği de uygulamayı tercih edilebilir yapıyor.

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro - Android
Android İçin Ezan ve Namaz Uygulaması
Ezan Vakti - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Ezan Vakti Uygulaması
Ezan Vakti - Windows Phone
Windows Phone için Namaz Vakitlerini Öğrenme Uygulaması

İmsakiye

Maviay şirketi tarafından geliştirilen ve her yıl güncellenen bir imsakiye uygulaması. Eğer sadece bir imsakiye uygulaması arıyorsanız bu uygulama tam size göre.

İmsakiye 2014 - Android
Android İçin Ramazan İmsakiyesi 2014 Uygulaması
İmsakiye 2014 - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Ramazan İmsakiyesi 2014 Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

En İyi 2017 Yılı Ramazan Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.