En İyi Android Temizlik (Telefon Hızlandırma) Uygulamaları

Android cihazlarınızdaki gereksiz dosyaları silerek telefonunuzu hem temizleyebileceğiniz hemde hızlandırabileceğiniz en iyi uygulamalar bir arada.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonunuzu Temizleyerek Hızlandırın

Android işletim sistemli telefonlarınız zamanla yazaşlıyorsa demek ki temizlik zamanı gelmiş. Yani telefonunuza iyi bir temizlik uygulaması kurarak telefonunuzu temizleyebilirsiniz. Temizlikten maksat tabi ki telefonunuzda bulunan gereksiz dosyalar. Bu gereksiz dosyalar telefonu kullandıkça birikir ve bir süre sonra ciddi anlamda telefonunuzu yavaşlatır. Dolayısıyla telefonunuzu gereksiz dosyalardan temizlemek aynı zamanda telefonunuzu hızlandırma anlamına gelmektedir. Ama bu işi yapmak için onlarca uygulama bulunmakta. Bu nedenle bu alanda kaliteli, kendini ispatlamış bir uygulama seçmeniz gerekir. Aksi taktirde bilgilerinizin çalınmasına kadar büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin En İyi Temizlik (Hızlandırma) Uygulamaları

En İyi Android Temizlik Telefon Hızlandırma Uygulamaları

Avast Cleanup

Antivirüs yazılımları alanında kendini ispatlamış lider firmalardan olan Avast tarafından geliştirilen bu uygulama oldukça başarılı. Aynı zamanda telefonunuzu yorarak yavaşlatmaz.

Avast Cleanup - Android
Android İçin Gereksiz Dosyaları Silme ve Hızlandırma Uygulaması

AVG Cleaner

Antivirüs yazılımları arasında Avast gibi lider yazılımlardan olan AVG, mobil platformu içinde başarılı bir temizlik uygulaması geliştirdi. Bu alanda kendini ispatlamış etkili bir uygulama.

AVG Cleaner - Android
Android İçin Gereksiz Dosyaları Silme ve Performans Artırma Uygulaması

CCleaner

Bilgisayar platformunda lider programlardan olan bu uygulama artık Android cihazlarda. Bilgisayarlardaki başarısını mobil platforma da taşıyan bu uygulama da kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan.

CCleaner - Android
Android İçin Gereksiz Dosyaları Silme (Temizlik) Uygulaması

All in One Toolbox

Bu uygulama gereksiz dosyaları silmenin yanı sıra ekstra özelliklere sahip bir uygulama. Uygulamayı kullananları fazlası ile memnun eden bu uygulamadan sizlerde memnun kalacaksınız.

All-In-One Toolbox - Android
Android İçin Performans Artırma Uygulaması

Cleaner

Adından da anlaşılacağı gibi bu uygulama ile Android telefonlarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyebilirsiniz. İsmi pek duyulmasa da küçük boyutlu ve etkili bir uygulama.

Cleaner - Android
Android İçin Sistem Temizleme Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

En İyi Android Temizlik (Telefon Hızlandırma) Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.