En İyi Bedava Blog Açma Siteleri

Kendinize özel bir blog site açmak istiyorsanız ve bu blog için hiç bir masraf yapmadan tamamen ücretsiz bir şekilde blogunuzu açmak istiyorsanız bedava blog servislerine göz atın.

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Ücretsiz Blog Servisleri

Blog yazmak ya da blog yazarlığı yapmak son birkaç yıla kadar oldukça popüler olan bir konu iken Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda kullanımın artmasıyla birlikte yavaş, yavaş geri plana atılmaya başlandı. Ancak her şeye rağmen güncelliğini koruyan bir blog, her zaman geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından takip edilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sizde ilgilendiğiniz bir konu hakkında blog yazarlığı yapmak ve online ortamda günlük oluşturmak isterseniz ücretsiz servislerden faydalanabilirsiniz.

WordPress

Bugün pek çok blog ve internet sitesinin altyapısı oluşturan WordPress, ücretsiz sağladığı sunucu ve alan adı hizmeti ile büyük beğeni topluyor. WordPress üzerinde oluşturacağınız yeni bir paket ile “eniyiindir.wordpress.com” şeklinde bir alan adına sahip olabilir yalnızca ek özellikler için ücret ödeyebilirsiniz.

wordpress

Blogger

Oldukça eski bir geçmişe sahip olmasına karşın Google tarafından satın alındıktan sonra hem hizmet hem de sunulan özellikleri gelişen Blogger, ücretsiz blog yazarlığı yapmanız için ideal bir servistir. Üstelik yalnızca Google üyeliği ile Google’ın Blogger uyumlu tüm hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Blogger

Tumblr

Daha çok görsel paylaşımlar üzerine kurulu olsa da Yahoo tarafından satın alındıktan sonra hızlı bir çıkış yakalayan Tumblr, bir blog servisi olması dışında sosyal ağ görevi de görmektedir.

Tumblr

Medium

Twitter kurucuları tarafından oluşturulan bu servis, sosyal medya ve blog yazarlığını bir araya getirmeyi amaçlıyor. Twitter hesabı üzerinden doğrudan yetki vererek giriş yapabileceğiniz Medium, geniş şablon içeriği ile dikkat çekiyor.

medium

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

En İyi Bedava Blog Açma Siteleri” İçin Bir Cevap

 1. bu blog açma sitelerini öğrendiğim çok iyi oldu,
  ben de böyle site arıyordum, bilgileriniz için çok teşekkürler,
  ellerinize sağlık
  bende sizleri bloğuma davet ediyorum
  yorumlarınızıda bekliyorum,
  sevgiler ?

En İyi Bedava Blog Açma Siteleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.