En İyi Online (Çevrimiçi) Resim Düzenleme Programları

Resim düzenleme konusunda hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz en iyi online resim düzenleme siteleri bu yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Çevrimiçi Resim Düzenleme Siteleri

Resim düzenlemek istediğimiz zaman karşımıza birçok resim düzenleme programları çıkmakta. Ama bu resim düzenleme programlarından hangileri ihtiyacımıza karşılık vermekte bilmiyoruz. En önemlisi ücret ödemeden kullanabileceğimiz programlar gerekiyor. Bu anlamda artık online olarak yani hiçbir program kurmadan direk internetten resimlerimizi düzenleyebiliyoruz. Eğer online resim düzenleme siteleri hakkında bilginiz yoksa veya hangi sitelerin ihtiyacımıza karşılık vereceğiniz bilmiyorsanız yazımızı okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Program Kurmadan İnternetten Resim Düzenleme

Pixlr İndir

Pixlr sitesi, sahip olduğu resim düzenleme araçları ile resimlerinizi kolaylıkla düzeneleyebileceğiniz güzel bir program. Program katman desteği de sunmakta.

Online İmage Editör İndir

Online İmage Editör sitesi, birçok resim formatını desteklemekte ve standart resim düzenleme araçlarının yanı sıra animasyon yapma imkanınızda var.

hemen-indir1

Online Photo Tool İndir

Online Photo Tool sitesi, çevrimiçi olarak resim düzenleyebileceğiniz bir site olup resimler üzerine yazı yazma olanağı da sağlamakta.

hemen-indir1

Foto Flexer İndir

Foto Flexer sitesi, resim düzenleme konusunda biraz gelişmiş bir site olup içerisinde hazır şablonlar barındırmakta.

SplashUp İndir

SplashUp sitesi, diğer resim düzenleme sitelerinden biraz farklı. Farklı kılan özellik ise aynı anda birden fazla resmi düzenleyebiliyor olmanız.

hemen-indir1

WriteOnİt İndir

WriteOnİt sitesi online olarak resimlerinizi düzenleyebileceğiniz bir site olup düzeneldiğiniz bu resimleri magazin dergilerinin kapklarına veya fotoğraf tablolarına yerleştirebileceğiniz bir site.

hemen-indir1

PhotoFunia İndir

online resim düzenleme photofunia

PhotoFunia sitesi, resimlerinizi animasyonların içerisine yerleştirebileceğiniz eğlenceli bir site. Site içerisinde 100’ün üzerinde efekt bulabilirsiniz.

hemen-indir1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

En İyi Online (Çevrimiçi) Resim Düzenleme Programları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.