En İyi Sesli Navigasyon Uygulamaları

Eğer bir sesli navigasyon uygulamasına ihtiyacınız varsa akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz en iyi sesli navigasyon uygulamalarından istediğinizi deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Navigasyon Uygulamaları İle Yolunuzu Bulun

Akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir çok navigasyon uygulaması mevcut. Bu navigasyon uygulamaları bizler için büyük avantajlar sağlamakta. Özellikle kalabalık şehirlerde popüler olan harita uygulamaları bilmediğiniz yerlere gittiğiniz zaman da büyük fayda sağlamakta. Bazen de kendi aracınız ile şehirler arası yolculuk yaparken de size kolaylık sağlamakta. Peki gerek Android gerek iOS gerek Windows Phone gerekse diğer mobil işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi navigasyon yada diğer ismi ile harita uygulamalarını bir araya getirdik.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil İçin En İyi Navigasyon (Harita) Uygulamaları

en-iyi-sesli-navigasyon-uygulamalari

Google Maps

Navigasyon uygulamaları denince belkide akla gelen ilk uygulama Google Maps uygulamasıdır. Google Maps artık sesli yön tarif etme özelliği ile de kendini her geçen gün geliştirmekte.

Google Maps android1

Zaten Android işletim sistemli cihazlarda bu uygulama yüklü olarak gelmekte. Türkçe dil desteği ile de en büyük yardımcınız diyebiliriz.

Google Maps - Android
Android İçin Navigasyon ve Harita Uygulaması
Google Maps - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch için Google Haritalar Uygulaması

Apple Maps

apple-maps

Sadece iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş olan bu uygulamada size büyük kolaylıklar sağlayacak bir uygulama. Gerek harita gerekse trafik hakkında sizleri bilgilendirecek başarılı bir uygulama. Zaten bu uygulama iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar ön yüklü gelmekte.

Yandex Navigasyon

Yandex.Navigasyon windows phone2

Ülkemizde yaptığı yatırımlarla bir anda popüler olan ve yatırımlarını yapmaya devam eden arama motoru Yandex’in navigasyon uygulaması da popüler navigasyon uygulamalarından. Türkçe dil desteğine de sahip bu uygulama hem harita hemde trafik hizmeti veriyor.

Yandex.Navigasyon - Android
Android İçin Sesli Türkçe Navigasyon Uygulaması
Yandex.Navigasyon - iOS
iPhone, iPad, iPad touch İçin Sesli Türkçe Navigasyon Uygulaması
Yandex.Navigasyon - Windows Phone
Windows Phone İçin Navigasyon Uygulaması

Here Maps

HERE Maps ios1

Nokia tarafından geliştirilen bu uygulama çevrimdışı olarak da çalışabilmekte. Dünya üzerinde popüler olan bu uygulama harita ile ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılamakta. Android, iOS ve Windows Phone platformları için geliştirilen bu uygulamayı sizde deneyin.

HERE Maps - Android
Android İçin Harita Uygulaması
HERE Maps - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Harita Uygulaması
HERE Maps - Windows Phone
Windows Phone İçin Harita Uygulaması

İBB Cep Trafik

İBB CepTrafik - Android 2

Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve bir navigasyon uygulamasına ihtiyacınız varsa bu uygulamayı mutlaka deneyin. İstanbul Büyükşehir Belediyesinin geliştirdiği bu uygulama ile hem yolunuzu bulun hemde trafik hakkında bilgi edinin. Bu alanda ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir uygulama.

İBB CepTrafik - Android
Android için Yol Durumu Uyguluması
IBB CepTrafik - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin İstanbul Trafik Uygulaması
IBB CepTrafik - Windows Phone
Windows Phone İçin İstanbul Trafik Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

En İyi Sesli Navigasyon Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.