En İyi Slayt Yapma Programları

Slayt gösterileri oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi programları sizler için bir araya getirdik. Aşağıdaki slayt yapma programlarından birini seçerek kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe Slayt Oluşturma Programları

Sunum ve ödevleriniz için oluşturacağınız Slaytları karışık ve dilini anlamadığınız programlar yerine tamamen Türkçe dil desteğine sahip programlar ile oluşturabilirsiniz. Üstelik pek çok özelliği kısıtlama olmaksızın ücretsiz sunulan bu programlar son derece basit bir arayüze sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Slayt Yapma Yolları

Photo Slide Show, bilgisayarınızda bulunan dijital resimleri kullanarak Slayt hazırlayabileceğiniz bir programdır. Slaytınıza resimler dışında çeşitli ses ve animasyonlarda ekleyebilirsiniz. Photo Slide Show BMP, JPEG, GIF, TGA gibi resim ve MP3, WAV, WMA, MPA, MP2, AU, AIF, AIFF, SND gibi ses formatlarını desteklemektedir.

Photo Slide Show
Slayt Hazırlama Programı

slayt hazırlama programı 1

Bolide SlideShow Creator ile düğün ya da özel günlerinize ait resimleri birleştirerek, sesli slaytlar hazırlayabilir, sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz. Program ile hemen, hemen tüm resim ve ses formatlarını kullanabilirsiniz.

Bolide Slideshow Creator
Türkçe Ücretsiz Slayt Oluşturma Programı

slayt hazırlama programı 2

Free Slideshow Maker dijital resimleri kullanarak video slaytlar hazırlamanızı sağlıyor. Hazırlayacağınız slaytlara dilediğiniz efektleri ekleyebilir ya da ses dosyalarını kullanarak renkli görüntüler sağlayabilirsiniz.

Free Slideshow Maker
Slayt Yapma Programı

slayt hazırlama programı 3

Ezvid, gelişmiş video ve slayt hazırlama programlarından birisi olup tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Program ile yalnızca slayt değil aynı zamanda video ve mini filmlerde hazırlayabilirsiniz.

Ezvid
Film ve Slayt Oluşturma Programı

slayt hazırlama programı 4

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

En İyi Slayt Yapma Programları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.