En İyi Ücretsiz Resim Düzenleme Programları

Resim düzenleme konusunda hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz en iyi resim düzenleme programları bu yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Resim Düzenleme Programları

Resim düzenlemek istediğimiz zaman karşımıza birçok resim düzenleme programları çıkmakta. Ama bu resim düzenleme programlarından hangileri ihtiyacımıza karşılık vermekte bilmiyoruz. En önemlisi ücret ödemeden kullanabileceğimiz programlar gerekiyor. Bu anlamda bizler de ihtiyacınıza karşılık verecek en iyi 5 resim düzenleme programlarını bir araya getirdik.

Sponsorlu Bağlantılar

en iyi resim düzenleme programları

Hiçbir Ücret Ödemeden

Ücretsiz Toplu Resim Düzenleme Programı – ImBatch

Birçok resim formatının destekleyen bu ücretsiz ImBatch programı resim düzenleme konusunda bir hayli yetenekli. En dikkat çeken özelliği ise toplu halde resim düzenleme işlemi yapıyor olması. Yani aynı anda birden fazla resmi düzenleme imkanı sunuyor.

ImBatch-3

ImBatch
Ücretsiz Çoklu Resim Düzenleme Programı

Ücretsiz Resim Düzenleme Programı – Gimp

GIMP-2

Sahip olduğu özelliklerle Adobe Photoshop programını andıran ve Photoshop programına en iyi alternatif programlardan birisi olan GIMP programı katman özelliği, resimden resim çıkarıp alma, başka resme resim ekleme v.b. özellikleri ile en iyi resim düzenleme programı olarak karşımıza çıkıyor. Programın bize göre tek eksik anı Türkçe olmaması. Belki ileride o da olur.

GIMP
Ücretsiz Profesyonel Resim Düzenleme Programı

Ücretsiz Gelişmiş Resim Düzenleme Programı – Paint.NET

Paint.NET-2

Paint.NET programı Microsoft tarafından Windows için geliştirilen ama ilerleyen süreçte ücretsiz resim düzenleme programı olarak varlığını devam ettiren bu program en iyi resim düzenleme programlarından. Sahip olduğu gelişmiş resim düzenleme araçları ile işiniz çok kolay.

Paint.NET
PC İçin Ücretsiz Gelişmiş Resim Düzenleme Programı

Türkçe ve Ücretsiz Resim Düzenleme Programı – Picasa

Picasa-3

Google tarafından geliştirilen ve Google hizmetleri ile entegreli çalışarak büyük avantajı bulunan Picasa programı bilgisayarınızda bulunan bütün resimleri bulur ve bunları albüm haline getirir. Sizlerde bu resimlerden istediğinizi düzenlersiniz. Ayrıca sosyal paylaşım sitelerinde de anında paylaşma imkanınız var.

Picasa
Türkçe ve Ücretsiz Resim Düzenleme Programı

Türkçe ve Ücretsiz Gelişmiş Resim Düzenleme Programı – PhotoScape

PhotoScape-3

Resim düzenleme konusunda gelişmiş araçlara ve birçok özelliğe sahip programda aradığınız herşey var. Ekran görüntüsü yakalamaktan resim birleştirmeye, hareketli resimler (gif) oluşturmaktan resim düzenlemeye kadar birçok özellik bu programda.

PhotoScape
Türkçe ve Ücretsiz Resim Düzenleme Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

En İyi Ücretsiz Resim Düzenleme Programları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.