En Yakın ATM (Closest ATM)

Son Sürüm

En Yakın ATM (Closest ATM) uygulaması sayesinde bütün bankaların en yakın ATM ve Şubelerini telefonunuzdan görebilirsiniz. Hızlı ve kolayca bütün ATM ve Şubelere erişin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.6 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 36
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad ATM Bulma Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Genellikle sürekli olarak bulunduğunuz bir yerde sık tercih ettiğiniz ATM’lere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fakat yeni bir şehri ziyaret ettiğinizde ya da geçici olarak farklı bir yerde bulunduğunuzda kullandığınız bankanın en yakın ATM’sine ulaşmak pek kolay olmayabilir. Bu alandaki açığı gören ve Android platformundan sonra İOS kullanıcıları için uygulama geliştiren Pozitron, iPhone ve iPad aygıtlarınızı kullanarak en yakın ATM ve şubeye ulaşmanızı sağlar.

Bütün Şube ve ATM Listesi

Hemen her bankaya özel ATM ve şubelere ulaşabileceğiniz uygulamanın tamamen kullanıcı odaklı olması nedeniyle karışık menülerde boğuşmanıza gerek kalmayacak. Çoğunlukla internet üzerinde ya da herhangi bir ATM’de yaptığınız aramayı doğrudan uygulama üzerinde yapabilirsiniz.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda ATM ve şubelere konum bilgisi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Fakat konum bilgisinin kullanılmasını istemiyorsanız doğrudan il – ilçe seçeneğini kullanarak ATM ve şubelere erişebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla ulaşabileceğiniz bankalar arasında Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve ING Bank gibi pek çok banka yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

En Yakın ATM (Closest ATM) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.