ESET NOD32 Antivirus Nasıl Güncellenir? (Resimli Anlatım)

ESET NOD32 Antivirus programını güncelleme konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız aşağıdaki güncelleme ayarlarına göre güncellemenizi yapmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

ESET NOD32 Güncelleme

Antivirüs – Güvenlik testi sıralamalarında son dönemde bir düşüş yaşasa da ESET en gelişmiş güvenlik yazılımlarından birisidir. Anlık olarak güncellenen virüs imza veritabanı, geniş kapsamlı koruması ve sessiz çalışan altyapısı ESET’in son derece popüler bir yazılım haline gelmesini sağlıyor. Ancak zaman, zaman güncellemeye yönelik sorunlar yaşıyorsanız aşağıda yer alan ESET NOD32 güncelleme rehberine ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

ESET NOD32 Nasıl Güncellenir?

Virüs imza veritabanı ve güvenlik modüllerinin sürekli güncellenmesi kötü amaçlı yazılımlara karşı programın, bilgisayarınızı sürekli korumasını sağlayacaktır. Düzenli olarak ESET, bu güncelleme işlemini yapıyor olsa da zaman, zaman hatalar oluşabilir. Bu gibi durumlarda elle güncelleme yapmak için ESET’i açtıktan sonra ana menüde bulunan Güncelle sekmesine tıklayın. Daha önce kullanıcı adı ve parola bilgilerini girmemiş iseniz bu bilgileri ilgili ekrana yazın. İkinci adımda “virüs imza veritabanını güncelle” butonuna basarak güncelleme işlemini yapın.

eset güncelleme

Gelişmiş kurulum penceresi üzerinde diğer ayarlar ve güncelleme seçeneklerine program üzerinde F5 tuşuna basarak ulaşabilirsiniz. Burada güncellemenin otomatik yapılması için Öğe Güncelleme Sunucusunu Otomatik Seç bölümünü onaylamanız gerekir. Gelişmiş güncelleme ayarları altında diğer güncelleme seçeneklerine de ulaşabilirsiniz.

eset güncelleme ayarları

ESET NOD32 Antivirus İndir

ESET NOD32 Antivirus
Türkçe Antivirüs ve Kimlik Hırsızlarına Karşı Koruma Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

ESET NOD32 Antivirus Nasıl Güncellenir? (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.