ESET NOD32 Antivirus Nasıl Kurulur? (Resimli Anlatım)

ESET NOD32 Antivirus programını nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki kurulum rehberine göz atarak programı sorunsuz bir şekilde kurun.

Sponsorlu Bağlantılar

ESET NOD32 Kurulum Rehberi

Antivirüs yazılımları arasında hem PC hem de Mobil platformlar için gelişmiş seçenekler sunan ESET, son derece kapsamlı ve hızlı koruma seçenekleri ile dikkat çekiyor. Gün içerisinde gelişen tehditlere karşı sık, sık virüs imza veritabanını sessiz bir şekilde güncelleyen ESET, bilgisayarınızı yormadığı gibi aynı zamanda güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

ESET NOD32 Nasıl Kurulur?

İlk olarak ESET üzerinden kurulum uygulamasını indirin ve masaüstüne kaydedin.

ESET NOD32 Antivirus
Türkçe Antivirüs ve Kimlik Hırsızlarına Karşı Koruma Programı

Uygulamaya çift tıkladığınızda ESET Kur Sihirbazı sizi karşılayacaktır.

eset kurulumu 1

Karşınıza çıkan ilk pencereye ileri dedikten sonra yeni sürümü kurun ve yükleyin şeklinde bir onay kutucuğu göreceksiniz. Bu bölümü onaylayarak devam edin.

eset kurulumu 2

Bağlantı hızınıza bağlı olarak ESET kurulum sihirbazı yeni sürümü indirecek ve kurulum aşamasına geçecektir.

eset kurulumu 3

Kurulum aşamasında lisans sözleşmesini kabul edip ileri butonuna basın. Burada ESET Live Grid’e katılmanızı isteyen bir kutucukla karşılaşacaksınız. Bu bölüme gerekli onay verdikten sonra sonraki aşamaya geçin.

eset kurulumu 4

Burada “istenmeyen türde olabilecek uygulama algılamasını etkinleştir” seçeneğini seçin ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Kurulum tamamlandıktan sonra Lisans bilgileri ya da deneme sürümünü aktif ederek ESET’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

ESET NOD32 Antivirus Nasıl Kurulur? (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.