Everest

4.70

Everest programı ile bilgisayarınız hakkında her ayrıntıyı keşfedebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan bütün donanımlar hakkında detaylı bilgileri öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 14.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 766
Sponsorlu Bağlantılar

Sistem Bilgilerini Öğrenme Programı

  • Programın geliştirilmesi durduruldu ve güncellenmiyor.

Sistem bilgilendirme ve hata görüntüleme yazılımlarından birisi olan Everest, Lavalys tarafından geliştirilip kullanıcılara sunulmuştur. Everest ile sisteminizde bulunan donanım ve yazılımlar hakkında bilgiler alabilir ve olası hataları rapor oluşturarak inceleyebilirsiniz. Program üzerinde alınan raporlar dilerseniz html formatında kaydedilebilirken çıktı ya da e-posta olarak da kullanılabilmektedir. Son derece uyumlu bir şekilde çalışan program, bilgisayarınızda bulunan her detayı en ince ayrıntısına kadar göstermektedir.

Bilgisayarınızı Daha İyi Tanıyın

Everest programı ile donanımsal olarak başta anakart olmak üzere ekran kartı, bellek, depolama birimleri ve diğer sürücülere yazılımsal olarak ise işletim sisteminden, sistem üzerinde bulunan uygulamalara, aktif olarak çalışan programlara ve hizmetlere ulaşabilir, detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Yine yalnızca sistemi izlemeyen aynı zamanda Windows üzerinde oluşabilecek değişiklikleri de takip eden program Windows güvenlik güncelleştirmelerini sürekli olarak takip altında tutarak, sizlere olası değişiklikler ve güncellemeler hakkında da bilgiler verebiliyor. Program üzerinde karşılaştırmalı test bölümü ile bellek ve işlemciler için ekstra testler uygulayabilir, diğer sürücüler ile karşılaştırabilirsiniz.

NOT: Everest programı artık geliştirilmediği için bunun yerine AIDA64 Extreme programını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Everest Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Everest İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.