Exploration Lite

Son Sürüm

Exploration Lite oyunu dünyanın en popüler oyunu Minecraft benzeri bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Minecraft’a alternatif bir oyun arıyorsanız Exploration oyununu deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 471
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Minecraft Benzeri Oyun

3.67/5, Toplam: 3 kişi

Son birkaç yılın en popüler oyunlarından birisi olan Minecraft, üst düzey grafiklere ve içeriğe sahip bir oyun olmamasına karşın açık Dünya kurgusunu ele alması ve oyuncuların özgürce geliştirmesine izin vermesi nedeniyle büyük beğeni topluyor. Bu amaçla geliştirilen bir başka oyun olan Exploration Lite, Minecraft oyununda olduğu gibi Dünya genelinde milyonlarca takipçisi olan eğlenceli mobil bir oyundur.

Üç Boyutlu Lego Deneyimi

Bu türde oyunları bir anlamda Lego olarak tarif etmek yanlış olmayacaktır. Bugün büyük bir kesim tarafından beğenilen ve oynanan Exploration Lite, App Store’ın en fazla tercih edilen oyunları arasında yer almaktadır. Oyunda size sunulan küpler ile hazırlayacağınız üç boyutlu tüm nesneleri dilediğiniz gibi kullanabilir, geliştirebilirsiniz.

Exploration Lite, sahip olduğu açık Dünya kurgusu ve özgür geliştirme deneyimi ile mobil cihazlarda farklı bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Ancak oyunun kaydetme ya da geri yükleme özelliğine sahip olmaması oyunun en büyük eksikliği olarak öne çıkıyor. Minecraft türünde oyunlardan hoşlanıyorsanız Exploration Lite hoşunuza gidecek bir oyun olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Exploration Lite İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.