ExpressVPN

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı ve tabletlerinizden engellenmiş, yasaklanmış internet sitelerine özgürce girmek için kullanabileceğiniz bir VPN uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 58.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 143
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yasaklı Sitelere Giriş Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Express VPN uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir servis sağlayıcısıdır. Express VPN uygulaması ile internetten özgürce gezinebilirsiniz. Çünkü Express VPN uygulaması sizi başka bir ülkedeymişsiniz gibi gösterir ve ülkenizdeki yasaklardan etkilenmessiniz.

iOS cihazlarınız ile yasaklı sitelere girebilmeniz için Express VPN uygulaması ihtiyacınıza cevap verecek türden. Eğer isterseniz iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızdan istediğiniz her hangi bir ülkenin sunucusunu seçebilirsiniz. Ayrıca Express VPN uygulaması 7/24 e-sohbet ve e-mail ile destek vermektedir.

iOS akıllı telefon ve tabletlerinizde yaşadığınız sorunları anında çözebilirsiniz. Express VPN uygulamasının diğer bir özelliği ise iOS kullanıcılarının IP adreslerini gizler ve böylece sizi kimse takip edemez. Sizde istediğiniz gibi web de dolaşabilirsiniz. iOS akıllı telefon ve tabletlerinizde hem 3G hem Wi-Fi hem LTE hemde mobil veri taşıyıcılarında çalışabilmektedir. Express VPN uygulaması iOS cihazlar için belirli bir süreliğine ücretsiz. Ücretsiz kullndıktan bir süre sonra ücretli bir şekilde üye olmak zorundasınız.

ExpressVPN Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

ExpressVPN İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.