ExpressVPN

Son Sürüm

Android cihazlarınızdan engellenmiş, yasaklanmış internet sitelerine özgürce girmek için kullanabileceğiniz bir VPN uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 60
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Engelli ve Yasaklı Sitelere Giriş Uygulaması

ExpressVPN uygulaması, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir servis sağlayıcısıdır. ExpressVPN uygulaması ile internetten özgürce gezinebilirsiniz. Çünkü ExpressVPN uygulaması sizi başka bir ülkedeymişsiniz gibi gösterir ve ülkenizdeki yasaklardan etkilenmessiniz.

Android cihazlarınız ile yasaklı sitelere girebilmeniz için ExpressVPN uygulaması ihtiyacınıza cevap verecek türden. Eğer isterseniz Android akıllı telefon vetabletlerinizden istediğiniz her hangi bir ülkenin sunucusunu seçebilirsiniz. Ayrıca ExpressVPN uygulaması 7/24 e-sohbet ve e-mail ile destek vermektedir.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde yaşadığınız sorunları anında çözebilirsiniz. ExpressVPN uygulamasının diğer bir özelliği ise Android kullanıcılarının IP adreslerini gizler ve böylece sizi kimse takip edemez. Sizde istediğiniz gibi web de dolaşabilirsiniz. Android akıllı telefon ve tabletlerinizde hem 3G hem Wi-Fi hem LTE hemde mobil veri taşıyıcılarında çalışabilmektedir. ExpressVPN uygulaması Android cihazlar için belirli bir süreliğine ücretsiz. Ücretsiz kullndıktan bir süre sonra ücretli bir şekilde üye olmak zorundasınız.

ExpressVPN Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

ExpressVPN İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.