Ezvid

0.9.8.2

Ezvid programı ile profesyonel anlamda slayt gösterileri oluşturmanız mümkün. Çok gelişmiş bir program olan Ezvid ile ücretsiz bir şekilde film ve slayt gösterileri oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 8.1/8/7/Vista/XP(
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 687
Sponsorlu Bağlantılar

Film ve Slayt Oluşturma Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

İsmini alan Ezvid tarafından geliştirilen program profesyonel film, video ve slayt gösterileri hazırlamanızı sağlamaktadır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışan program, sunduğu özellikler açısından ücretli programları aratmıyor. Programın bir diğer özelliği ise oluşturduğunuz film ve slayt gösterilerini hiçbir zahmete girmeden Youtube gibi sosyal ağlara yükleyebiliyor olmanızdır.

Kaliteli Slayt Gösterileri Oluşturun

Ezvid, kullanıcı dostu arayüzü ile Türkçe dil desteği içermiyor olmasına rağmen orta sınıf tüm bilgisayar kullanıcılarının kolaylıkla kullanabileceği bir programdır. Program ile dilerseniz dijital resimlerinizi kullanarak slaytlar hazırlayabilir, dilerseniz daha önce oluşturduğunuz slaytları özelleştirerek film ya da video gösterilerine dönüştürebilirsiniz.

Ezvid ile bilgisayarınızda bulunan tüm resim ve videoları tarayabilir, program arayüzüne taşıyarak dilediğiniz resmi kullanabilirsiniz. Üstelik oluşturacağınız slayt ve video gösterilerinin son derece kaliteli ve profesyonel göründüğünü söylemeliyiz. Sizde bireysel ya da kurumsal tüm çalışmalarda, özel günlerde kullanabileceğiniz video, film ve slayt oluşturma programı arıyorsanız mutlaka Ezvid’e göz atmalısınız.

Ezvid Kullanım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Ezvid Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Ezvid İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.