F18 Carrier Landing Lite

Son Sürüm

F18 Carrier Landing Lite oyunu iPhone ve iPad için geliştirilmiş en iyi ücretsiz uçak simülasyon oyunlarından birisidir. Son zamanların bu popüler uçak oyunu siz de deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üstü
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 65.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 79
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Uçak İndirme Oyunu

Mobil platformlarda bilgisayarlara oranla daha zor kontrollere sahip olmasına karşın uçak oyunlarının daha fazla tercih edildiği görüyoruz. Özellikle iOS işletim sistemli iPad ve iPhone’lar için geliştirilen ve App Store üzerinde yer alan simülasyon oyunları, hızla yükselen bir ivme sergiliyor. Bu amaçla RORTOS tarafından geliştirilen F18 Carrier Landing Lite oyunu, gelişmiş grafiklere sahip uçak indirme simülasyonudur.

Gerçekçi Grafikler ile Uçuş Deneyimi

Diğer pek çok uçuş simülasyonuna oranla çok daha gerçekçi grafiklere sahip olan F18 Carrier Landing Lite, aynı zamanda bir uçuş kariyeri planlamanızı da sağlıyor. Özellikle benzetim türünde simülasyon oyunlarından hoşlanan kişilerin beğeneceğini düşündüğümüz bu oyun ile uçuş simülasyonlarına başka bir pencereden bakabilirsiniz.

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda daha önce kullanmadığınız savaş uçakları yanında sık kullanılan uçak türlerini de kullanmaya başlıyoruz. F18 Carrier Landing Lite üzerinde amacımız bize sunulan savaş uçaklarını belirlenen rota üzerinde başarılı bir şekilde piste indirmektir. Sizde uçuş türünde simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız mutlaka F18 Carrier Landing Lite oyununa göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

F18 Carrier Landing Lite İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.