Facebook “Görüntülü arama yazılımı başlatılırken bir sorun oluştu”. Hatası ve Çözümü

Facebook Video Chat yada Facebook video arama yaparken karşınıza çıkan “Görüntülü arama yazılımı başlatılırken bir sorun oluştu” hatasını nasıl çözeceğinizi öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Görüntülü Arama Hatası

Facebook’un belki de son yıllarda kullanıma aldığı en faydalı araçlardan birisi olan görüntülü arama, kullanıcıların doğrudan Facebook hesabı üzerinde görüntülü iletişim kurmasına imkan tanıyor. Bilgisayarınıza yüklenen küçük bir uygulama aracılığıyla iletişim kurmanızı sağlayan yazılım kimi zaman yükleme ya da bilgisayar kaynaklı bazı hatalar verebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Görüntülü Arama Yazılımı Başlatma Hatası

Facebook üzerinde görüntülü görüşme yapmak istediğinizde, “Görüntülü arama yazılımı başlatılırken bir sorun oluştu” şeklinde bir uyarı penceresi ile karşılaşıyorsanız aşağıda yer alan önerileri deneyebilirsiniz. Öncelikle hatanın çözümü için kamera driverlarınızın yüklü olduğuna emin olun. Gerekirse driverları silerek tekrar yüklemeye çalışın.

facebook-video-chat

Facebook üzerinde görüntülü arama yaparken başka bir uygulamanın kamerayı kullanmadığından emin olun. Yine çok eski bilgisayarlarda RAM ya da Driver kaynaklı görüntülü arama hataları olabileceğini unutmayın. Eğer eski bir sürüm tarayıcı kullanıyorsanız tarayıcınızı güncelleyin ve kullandığınız antivirüs programlarını gözden geçirin. Çoğu zaman dikkat edilmeyen bir husus olsa da internet bağlantısından kaynaklanan sorunlar nedeniyle Facebook üzerinde görüntülü görüşme hataları alınabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Facebook “Görüntülü arama yazılımı başlatılırken bir sorun oluştu”. Hatası ve Çözümü İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.