Facebook Moments

Son Sürüm

Tatil, düğün, nişan, piknik gibi etkinliklerde çekmiş olduğunuz fotoğrafları etkinlikten sonra iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden kolayca herkesle paylaşabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 69.4 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 30
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraf Paylaşma Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Facebook Moments uygulaması bir fotoğraf paylaşma uygulamasıdır. iOS cihazlarınız için hem ücretsiz hemde Türkçe olan bu uygulama ile fotoğraflarınızı kolayca paylaşabilirsiniz. Bu uygulamanın çıkma sebebi herhangi bir etkinlikte çekilen fotoğrafları etkinlik bittikten sonra etkinlikteki insanlarla paylaşma. Haziran 2015’te ABD’de çıkan bu uygulama artık Türkiye App Store’da da yayınlanmakta.

Örneğin bir pikniğe gittiniz ve piknikte birbirinden güzel fotoğraflar çektiniz. Piknikte iOS cihazlarınız ile çekilen fotoğrafları da doğal olarak herkes evine gittiğinde görmek ve sahip olmak ister. İşte bu uygulama ile piknikte çekmiş olduğunuz fotoğrafları evinize geldiğinizde piknikteki arkadaşlarınız ile iOS cihazınızdan kolayca paylaşabileceksiniz. Ayrıca bu etkinlik bir düğün, nişan, parti, balo, tatil v.b. de olabilir.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kullanacağınız bu uygulama, yüklemiş olduğunuz fotoğrafları çekilme zamanlarına ve fotoğrafta kimlerin olduğuna göre gruplandırıyor. Böylece tek bir dokunuşla istediğiniz arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Facebook Moments

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Facebook Moments İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.