Facebook Sayfa Açma (Resimli Anlatım)

Facebook üzerinde dilediğiniz zaman kendi sayfanızı oluşturabilir ve kendi markanızı hayranlarınızın daha kolay bir şekilde takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sayfa Oluşturma

Facebook üzerinde kurumsal kimliğinizi daha fazla kişiye ulaştırmak ya da bireysel olarak hayranı olduğunuz bir kitleyi, diğer kişilere tanıtmak için Facebook Sayfa özelliğini kullanabilirsiniz. Ülkemizde ve Dünya genelinde en çok kullanıcı kitlesini elinde bulunduran Facebook üzerinde yaklaşık 32 milyon Türk kullanıcıya ulaşabilir ya da evrensel bir dil ile daha fazla kişiyi hedefleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sayfa Nasıl Açılır?

Facebook üzerinde yeni sayfa oluşturmak için öncelikle hesabınıza giriş yapın ve resimde de görebileceğiniz gibi Ayarlar simgesine tıklayarak Sayfa Oluştur butonuna tıklayın.

facebook sayfa oluşturma 1

İkinci adımda oluşturmak istediğiniz sayfa türünü, Yerel İşletme ve Yer, Şirket Kuruluş, Enstitü, Marka veya Ürün, Eğlence, Dava veya Topluluk gibi seçenekler arasında belirleyin.

facebook sayfa oluşturma 2

Örneğin Marka veya Ürün seçeneğini seçtiğinizde oluşturacağınız sayfaya özel Kategori seçebilir ve Marka – Ürün adını belirleyerek sayfanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

facebook sayfa oluşturma 3

Sayfanızı oluşturduktan sonra ilk adım olarak Sayfanızın detaylarını belirlemeli, internet sitesi, profil bilgisi, ne için oluşturulduğu ve hakkında gibi kısımları eksiksiz olarak doldurmalısınız.

facebook sayfa oluşturma 4

Facebook Sayfa Yöneticisi İndirin

Facebook Sayfa Yönetici - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Facebook Sayfa Yöneticisi Uygulaması
Sayfa Yöneticisi - Android
Android için Facebook Sayfa Yöneticileri için Gelişmiş Uygulama
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Facebook Sayfa Açma (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.