Facebook Sayfa Silme (Resimli Anlatım)

Facebook’ta oluşturduğunuz sayfaları dilediğiniz zaman silebilir yada diğer bir çok ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sayfa Silme

Herhangi bir amaç doğrultusunda oluşturduğunuz Facebook sayfanızı, artık kullanmak istemediğinizde ya da silmeniz gerektiğinde basit birkaç adımda bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Facebook hesap dondurma ile benzer şekillerde yapılan bu işlem sonucunda sayfanızı kalıcı olarak silebilir ya da geçici süreliğini görünürlüğünü kapatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sayfaları Nasıl Silinir?

Sahibi olduğunuz bir Facebook sayfasını silmek için öncelikle ilgili sayfaya girin ve sayfa üzerinde yer alan Ayarlar bölümüne tıklayın.

facebook sayfa silme

Ayarlar bölümüne girdiğinizde sol bölümde sayfaya ilişkin yapılandırabileceğiniz pek çok ayar olduğunu göreceksiniz. Sayfanızı birleştirmek ya da geçici olarak dondurmak için Genel bölümünde ilgili seçenekleri göreceksiniz. Genel ayarlar kısmında en altta yer alan “Sayfayı Kaldır – Sayfanı Sil” sekmesine tıklayın.

facebook sayfa silme 2

Bu bölüme tıkladığınızda Sayfanı Sil seçeneği altında bir bilgi iletişim kutusu sizi karşılayacaktır. Facebook, daha sonra geri dönme ihtimalinize karşı profil ve sayfa silme işlemleri için 14 günlük bir süre belirlemektedir. Silme butonuna tıkladığınızda 14 gün sonunda sayfanızı kalıcı olarak silmek için tekrar aynı işlemi yapıp, silme işlemini onaylayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Facebook Sayfa Silme (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.