Facebook Uygulama Kaldırma Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

Facebook üzerinde sürekli sizi rahatsız eden oyunları ve uygulamaları engelleyin ve bu oyunları ile uygulamaların sizin adınıza paylaşımlar yapmasını önleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Uygulama Kaldırma

Bugün en popüler sosyal ağların başını çeken Facebook, bir milyarı aşan kullanıcı sayısı ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. Facebook, ağ üzerinde kullanıcıların iletişim kurmasını, kişisel bir profil oluşturmasını sağlarken aynı zamanda iyi vakit geçirmesi ve sosyal ağ üzerinde daha fazla online kalması için uygulama desteği sunuyor. Kimi zaman bu uygulamalar faydalı ve eğlenceli olsa da bazen can sıkıcı bir hale gelebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Uygulamaları Nasıl Kaldırılır?

Facebook üzerinde daha önce kullandığınız ya da hiç kullanmadığınız bir uygulama ve oyunu engellediğinizde, uygulama kişisel verilerinize erişemeyecek ve size istek gönderemeyecektir. Bir uygulama ya da oyunu kaldırmak için öncelikle sağ üst köşede bulunan aşağı ok simgesine tıklayın ve Ayarlara girin.

uygulama engelleme 1

Karşınıza çıkan pencerede sol bölümde bulunan Engelleme sekmesine tıklayın. Uygulamaları engelle bölümünde engellemek istediğiniz uygulama ya da oyunu seçin/yazın. Bu işlemi tamamladığınızda engellediğiniz uygulama ve oyun bilgilerinize ulaşamayacak ve size yeni istek gönderemeyecektir. Engelli uygulamayı kaldırmak için yine aynı yolu izleyebilirsiniz.

uygulama engelleme 2

Facebook Mobil Uygulamaları

Facebook - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Facebook Uygulaması
Facebook for Android
Android İçin Facebook Uygulaması
Facebook - Windows Phone
Windows Phone İçin Sosyal Medya Uygulaması
Facebook - BlackBerry
BlackBerry İçin Facebook Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Facebook Uygulama Kaldırma Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.