Facebook Uyumlu Fotoğraf Makinesi: Canon PowerShot N

Sponsorlu Bağlantılar

Canon şirketinin son 2013 yılının ortaların da çıkardığı Canon PowerShot N fotoğraf makinesi Facebook ile uyumlu olarak geldiği görüldü. Dünyanın en büyük sosyal ağlarından olan Facebook sitesine fotoğraf ya da video atmak isteyenler için cihaza Facebook tuşu eklenen Canon PowerShot N ile artık Facebook da artık kolay bir şekilde resim ve video paylaşımı yapılabilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Canon PowerShot N fotoğraf makinesine göz atacak olursak 12.1 Megapiksellik bir çözünürlüğünün olduğunu göreceğiz. Fotoğraf makinesinde microSD kart için bellek yuvası da bulunmaktadır. Cihazın hafızasını arttırmak isteyenler bellek kartı ile hafızayı genişletebilirler. Fotoğraf makinelerinde bulunması nadir olan bir özellik bulunmaktadır. O da Wi-Fi özelliğinin olmasıdır. Canon PowerShot N makinesinin ağırlığı ise 195 gramdır. CMOS sensör, Digic 5, 6400 ISO, 8X optik zoom gibi özellikleri de bulunmaktadır.

Facebook Uyumlu Fotoğraf Makinesi Canon PowerShot N

 

Canon PowerShot N fotoğraf makinesin de CIPA standartlarına bakacak olursak 200 adet fotoğraf karesi pil ömrü bulunmaktadır. Fiyatı ise 299 $ Amerikan doları olduğu açıklandı.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Facebook Uyumlu Fotoğraf Makinesi: Canon PowerShot N İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.