Facebook’da Uygulama ve Oyun Engelleme, Engelleme Kaldırma (Resimli Anlatım

Facebook hesabınızda sizin adınıza sürekli paylaşımlarda bulunan ve arkadaşlarınıza istekler gönderen uygulama yada oyunları engelleyebilir yada engellediklerinizi tekrar aktif edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Uygulama Engelleme ve Engel Kaldırma

Facebook üzerinde oluşturacağınız profil ile çeşitli paylaşımlar yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla daha etkin bir iletişim kurabilmek için uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Hoşça vakit geçirmenizi sağlayan bu uygulama ve oyunları, dilediğiniz zaman engelleyebilir ya da engeli kaldırarak tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir uygulama ya da oyunu engellediğinizde profil bilgilerinize erişim engellenecek ve istek almayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Uygulama ve Oyunlar Nasıl Engellenir?

Facebook üzerinde bulunan uygulama ve oyunları engellemek için sağ üst köşede bulunan Ayarlar simgesine tıklayın ve açılan sekmede Ayarlar bölümüne girin.

uygulama engelleme 1

Karşınıza çıkan ekranda sol bölümde yer alan Engelleme sekmesine tıklayın ve aşağıda bulunan Uygulamaları Engelle bölümüne, engellemek istediğiniz uygulama ya da oyunun adını yazın.

uygulama engel kaldırma

Engelleme yaptığınız uygulama ya da oyunu daha sonra kullanmak istediğinizde yine aynı yolu izleyerek Uygulamaları Engellmee bölümünde ilgili uygulama ismini kullanarak engellemeyi kaldırabilirsiniz. Bir uygulama ya da oyunu engellediğinizde o uygulamadan istek almayacaksınız. Ancak engellemeyi kaldırdığınızda arkadaşlarınız size yeni istekler gönderebilir.

Facebook Mobil Uygulamalar

Facebook - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Facebook Uygulaması
Facebook for Android
Android İçin Facebook Uygulaması
Facebook - Windows Phone
Windows Phone İçin Sosyal Medya Uygulaması
Facebook - BlackBerry
BlackBerry İçin Facebook Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Facebook’da Uygulama ve Oyun Engelleme, Engelleme Kaldırma (Resimli Anlatım İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.