Fanatik eGazete – iOS

Fanatik eGazete uygulamasını iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınıza yükleyerek Fanatik gazetesini tıpkı gazete gibi iOS bilgisayarlarınızda ve tabletlerinizde okuyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 9.9 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 41
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fanatik E-Gazetesi Uygulaması

Fanatik eGazete uygulaması iOS cihazlar için geliştirilmiş bir e-gazete uygulamasıdır. Yani bayilerden satın alıp okuduğunuz Fanatik gazetesini dijital ortamda okuyacaksınız. Spor meraklıları, fanatik taraftarlar için her zaman spordaki gelişmelerden haberdar olabilecekleri bir uygulama. Hemen herkesin bildiği Fanatik gazetesinin internet sitesi olan Fanatik.com.tr adresinin iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirdiği bu uygulama ile son dakika haberlerini, taraftarı olduğunuz takım hakkındaki haberleri, dünya çapındaki transferleri ve bunun gibi birçok haberi anında okuyun.

Fanatik eGazete uygulaması ile Fanatik gazetesi artık iOS cihazlarınız ile her an yanınızda olacak. Uygulama ile Fanatik gazetesinin yazarlarının yazılarını okuyabilirsiniz. Ayrıca iOS cihazlarınız aracılığı ile Süper Ligin yanı sıra Avrupa ve dünyadan futbol başta olmak üzere basketbol ve voleybol gibi farklı spor dallarındaki haberlerden de haberiniz olacak. Tüm bunların yanında canlı maç sonuçları ve canlı maç anlatımlarını da bulabilirsiniz. iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz Fanatik eGazete uygulamasında Süper lig fikstürünü de bulabilirsiniz.

“Fanatik” Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fanatik eGazete – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.