Fantasy Breaker – Android

Android akıllı telefonlarınız da ve tableleriniz de dx-ball tarzı bir oyun olan Fantasy Breaker oyunu sizi farklı atmosferlere götürecek.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 8.2 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 107
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Dx-Ball Benzeri Oyun

Fantasy Breaker oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir beceri oyunudur. Eskiden bilgisayarlarda ve atari salonlarında oynadığımız DX-Ball oyununa benzeyen bu oyun tasarım olarak biraz farklı. Oyun grafikleri oldukça değişen bu oyunun oyun mantığı dx-ball oyunu ile aynı.

Android cihazlarınızda oyunu açtığınız zaman oyunun nasıl oynandığını anlatan bir yazı ile karşılaşıyorsunuz. Ardından oyun başlıyor. Oyunda tıpkı dx-ball oyununda olduğu gibi alt tarafta uzun bir çubuk var. Bir tane de top. Ekranın üst bölümlerinde ise bir takım nesneler var. Bunlar ağaç, uçan canavarlar, evler gibi. Top her dönüp geldiğinde siz çubuğunuz ile topu karşılayıp tekrar yukarı göndermelisiniz. Eğer top ekranın altına düşerse oyun biter. Oyuna 5 can ile başlıyorsunuz. Canlarınızın hepsi bittiğinde oyunda bitiyor.

Oyunu oynarken ekranın üstünde bulunan canlı cansız bütün nesneleri yok etmelisiniz. Bu nesneleri yok ederken de bazı güçler aşağı doğru düşmekte. Sizler bu güçleri çubuğunuz ile alırsanız bu güçlere sahip olursunuz. Bu güçler bazen silah oluyorken bazen de bir tane olan topunuzu iki tane yapabiliyor.

“Fantasy Breaker” Ekran Görüntüleri

“Fantasy Breaker” Fragman

“Fantasy Breaker” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fantasy Breaker – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.