Far Cry 4 Harita Sorunu ve Çözümü

Far Cry 4 oyununda harita açılmıyorsa yada haritayı göremiyorsanız çözüm için yazımızı okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Far Cry 4 Harita Açılmıyor

Far Cry serisinin en son yayınlanan serisi olan Far Cry 4 oyunu sonunda hayranları ile buluştu. Gerçekçiliğe çok önem verilen bu oyunda oyunun geçtiği yer yani Himalayalar, oyunun geçtiği yerdeki halk, buradaki halkın inanç ve yaşayış şekilleri ve bütün herşey gerçeğe uyarlanarak oyun geliştirildi. Bu kadar emeği de kalite anlamında karşılamakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun grafikleri, bir önceki seri olan Far Cry 3’ten çok daha geniş haritası, vahşi hayvanların saldırılarda kullanılması ve daha birçok şey oyuna hayran kalmamızı sağlıyor. Far Cry 4 her ne kadar beklentileri karşılasa da bazı sorunlardan kurtulamıyor. Bunlardan birisi de harita sorunu. Bazı Far Cry 4 oyunu oynayanlar oyundaki haritanın açılmadığını yada görüntülenmediği belirtmekteler.

Far Cry 4
Popüler FPS ve Savaş Oyunu

Far Cry 4 harita sorunu ve çözümü

Bu sorundan kurtulmak için küçük bir ek dosyaya ihtiyacınız var. Aşağıdaki linkten indireceğiniz dosyada “data_win32” isminde dosya göreceksiniz. bu dosyayı Far Cry 4 oyununu kurduğunuz yere kopyalayın. Değiştir uyarısına evet deyin.

Far Cry 4 Harita Açma Yaması İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Far Cry 4 Harita Sorunu ve Çözümü” İçin 4 Cevap

  1. kardeş sorunlar bitmiyoki map sorunu save sorunu kapı açılınca açılmama sorunu bunlar ubisoftan soğuutu beni ayrıca orjinal oyun almama rağmen!!

Far Cry 4 Harita Sorunu ve Çözümü İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.