Farming Simulator – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 19 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 161
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Çiftlik Simülasyon Oyunu

Cep telefonu üzerinde en sevdiğiniz teknik simülasyon oyununu oynayın. Küçük bir köyde tarlaları, yolları ve bir çiftliğiniz olan geniş bir araziye sahip bu oyunu keşfedin. Bu oyunda çiftçilik yaptıkça para kazanacaksınız ve para kazandıkça çiftliğinizi daha da geliştireceksiniz. Bir çiftlikte olması gereken her şeyin olduğu bu oyunu çiftlik simülasyon oyunu sevenler beğenecekler.

Prestijli üreticileri tarafından orijinal makineler ve araçlardan sonra tasarlanan filonuzda çeşitli 3 boyutlu araçlar ile çiftliğinizi geliştirin. Deutz-Fahr, KRONE, KRAMPE, AMAZONE, LEMKEN ve Kotte tarafından otantik tarım makineleri direksiyonda oturun. Pulluk ve alanları yetiştirin, üç bitki (mısır, kanola ve buğday) dışında tarla bitkilerinizin tohumlarını seçin ve büyümeyi hızlandırmak için onları onları dölleyin ve kendi tarımsal girişiminizi başlatın. Hasatınızı satın ve yeni ekipman için yatırım yapın.

Bu oyun sayesinde en sevdiğiniz simülasyon oyunu her zaman cebinizde olacak. Detaylı bir şekilde tasarlanmış çeşitli ekipman ve römorkları kullanın. Ayrıca üç farklı bitki olan mısır, kanola ve buğday yetiştirin.

“Farming Simulator” Video

“Farming Simulator” Ekran Görüntüleri

Farming Simulator-a1 Farming Simulator-a2 Farming Simulator-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Farming Simulator – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.