FarmVille 2

Son Sürüm

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda eğlenerek ve severek oynayacağınız popüler bir çiftlik oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 101.72 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.675
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1 İçin Türkçe Çiftlik Kurma Oyunu

4.8/5, Toplam: 5 kişi

FarmVille 2 oyunu Windows 8.1 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş ücretsiz bir çiftlik oyunudur. Aynı zamanda Türkçe dil desteği de sunan bu oyuna başlarken sizi bazı yönlendirmeler karşılıyor. Yani oyunun hikayesi anlatılmakta. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızdaki bu oyunda çocukken yaşadığınız yere geri dönüyorsunuz ve çiftliğinize sahip çıkıyorsunuz.

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda bu oyuna başlarken Marie isimli sevimli bir kız ile birlikte hemen işe koyuluyorsunuz. Geldiğiniz zaman hasat zamanı olduğu için ilk olarak domatesleri toplamakla başlıyorsunuz. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda domatesleri nasıl toplayacağınız size gösteriliyor. Daha sonra tohumları suluyor ve domates topladığınız yere tekrar domates tohumları atıp onları suluyorsunuz.

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda hasatları topladıktan sonra sıra tavuk, keçi gibi çiftlik hayvanlarına yem veriyor ve onlardan yumurta, süt, peynir gibi ürünler alıyoruz. Hayvanlardan aldığınız bu ürünleri de satarak para kazanıyorsunuz. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda bu oyunu oynarken arazinde bulunan bazı yeşillik alanları temizlemeniz de gerekiyor. Bunun için koyunlar iş başında. Bu şekilde yönlendirmeleri izleyerek bir sonraki seviyelere geçiyorsunuz.

FarmVille 2 Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

FarmVille 2 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.