FarmVille 2 Köy Kaçamağı

Son Sürüm

En popüler çiftlik oyunlarından birisi olan FarmVille oyununun farklı bir versiyonu olan FarmVille 2 Köy Kaçamağı oyunu ile harika bir çiftlik deneyimi yaşayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 79 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 136
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Çiftlik Oyunu

Bir dönem Facebook üzerinde en çok oynanan oyunlardan biri olan FarmVille, ilk oyununa oranla büyük değişikliklere gittiği ikinci oyunu ile bambaşka bir çiftlik yönetim deneyimi sunuyor. Zynga tarafından geliştirilen ve İOS kullanıcılarına özel olarak sunulan FarmVille 2 Köy Kaçamağı, klasik çiftlik kurma ve yönetme anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor.

Gerçekçi Grafikler ve Sanal Modellemeler

Hali hazırda Facebook ve masaüstü sürümlere sahip olan benzer pek çok oyun bulunmasına karşın bu alanda bir ilk olan FarmVille, kendi çiftliğinizi kurmak ve yönetmek konusunda eğlenceli bir deneyim sunuyor. Oyunu Facebook hesabınız ile bağlantılı çalışması nedeniyle dilerseniz iş yerinde dilerseniz boş vakitlerinizde dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda ilk olarak kendi çiftliğinizi kurmanız ve bir kooperatife katılmanız gerekiyor. Kendi çiftliğinizi oluşturduğunuzda size sunulan alan içerisinde ekinlerinizi yetiştirebilir, çiftlik hayvanlarını beslemeye başlayabilirsiniz. Üstelik yapılan güncelleme ve yeni sürümden sonra oyunda bulunan pek çok öğenin çok daha iyi grafiklere sahip olduğunu söylemeliyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

FarmVille 2 Köy Kaçamağı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.