FarmVille 2

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda eğlenerek ve severek oynayacağınız popüler bir çiftlik oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 41 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 128
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Türkçe Çiftlik (Ekin Ekme ve Hayvan Besleme) Oyunu

4/5, Toplam: 1 kişi

FarmVille 2 oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş ücretsiz bir çiftlik oyunudur. Aynı zamanda Türkçe dil desteği de sunan bu oyuna başlarken sizi bazı yönlendirmeler karşılıyor. Yani oyunun hikayesi anlatılmakta. Windows Phone cihazınızdaki bu oyunda çocukken yaşadığınız yere geri dönüyorsunuz ve çiftliğinize sahip çıkıyorsunuz.

Windows Phone cihazınızda bu oyuna başlarken Marie isimli sevimli bir kız ile birlikte hemen işe koyuluyorsunuz. Geldiğiniz zaman hasat zamanı olduğu için ilk olarak domatesleri toplamakla başlıyorsunuz. Windows Phone cihazınızda domatesleri nasıl toplayacağınız size gösteriliyor. Daha sonra tohumları suluyor ve domates topladığınız yere tekrar domates tohumları atıp onları suluyorsunuz.

Windows Phone cihazınızda hasatları topladıktan sonra sıra tavuk, keçi gibi çiftlik hayvanlarına yem veriyor ve onlardan yumurta, süt, peynir gibi ürünler alıyoruz. Hayvanlardan aldığınız bu ürünleri de satarak para kazanıyorsunuz. Windows Phone cihazlarınızda bu oyunu oynarken arazinde bulunan bazı yeşillik alanları temizlemeniz de gerekiyor. Bunun için koyunlar iş başında. Bu şekilde yönlendirmeleri izleyerek bir sonraki seviyelere geçiyorsunuz.

FarmVille 2 Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

FarmVille 2 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.