Fates Forever – iOS

iPad tabletlerinizde multiplayer olarak online bir şekilde arena savaşları yapabileceğiniz kaliteli bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPad)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 302 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 71
Sponsorlu Bağlantılar

iPad İçin Multiplayer Online Savaş (MOBA) Oyunu

Fates Forever oyunu, iOS işletim sistemli iPad tabletlerde oynayabileceğiniz bir multiplayer savaş oyunudur. Yani MOBA oyunudur. iPad tabletlerinizde Half-Life, Quake gibi arena savaş oyunları oynamak istiyorsanız Fates Forever oyunu tam size göre. İster arkadaşlarınızla isterseniz diğer oyuncularla online olarak arenada savaşacağınız bir oyun olan Fates Forever oyununda rakipleriniz olan diğer oyuncuların karargahlarına saldırıp yok etmelisiniz.

Bu savaşlar sırasında üstünlük kurmak istiyorsanız haritadaki bazı nesneleri ve büyülü eşyaları kullanmalısınız. Oyunun gerek grafik kalitesi, gerek ses kalitesi ve gerekse karakterleri üst düzey hazırlanmış bir oyun. Savaş sürelerinde herhangi bir kısıtlama yok. Dokunmatik ekranda herhangi bir sorun olmamakta.

Eğer oyunda kazanmak istiyorsan arkadaşlarınla veya diğer oyuncularla takım oluştur ve takım halinde savaş. Fates Forever oyununda 40 tane büyülü eşya bulunmakta. Ayrıca kişiselleştirme imkanınızda var. Bütün bunların yanı sıra oyun ilerledikçe yeni eklemeler yapılmakta.

“Fates Forever” Ekran Görüntüleri

Fates Forever-i1 Fates Forever-i2 Fates Forever-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fates Forever – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.