Fenerbahçe SK

Son Sürüm

Android cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu resmi uygulama ile Fenerbahçe ile ilgili en doğru haberlere ulaşın, sürpriz hediyeler kazanın ve oyunlar oynayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Fenerbahçe (FB) Resmi Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Fenerbahçe SK uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Uygulamanın adından da anlayacağınız gibi Fenerbahçe Spor Kulübü ile ilgili uygulamadır. Bu uygulama Fenerbahçe’nin resmi uygulaması olup Fenerbahçe’nin bütün branşlarını içine almaktadır. Sadece futbol takımı hakkında değil Fenerbahçe’nin bütün branşları hakkında haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Sarılacivertli taraftarların hizmetine sunulan bu uygulama Fenerbahçe ve Türk Telekom Grubu işbirliği ile geliştirilmiştir. Uygulamada Fenerbahçe’ye ait bütün haberleri bulabilirsiniz. İstatistikler, son dakika haberleri, diğer branşlara ait haberler ve gelişmeler, puan durumları, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz fotoğraflar, videolar ve haberler, sosyal ağ haberleri v.b.

Bu uygulamayı Android cihazına yükleyen Fenerbahçe taraftarları bir takım anketlere katılarak kulüpten hediyeler kazanabilirler. Ayrıca uygulama içindeki eğlenceli oyunlar ile keyifli zaman geçirebilirler. En doğru haberi resmi kanaldan öğrenebileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fenerbahçe SK İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.