Fenerbahçe SK

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinize yükleyeceğiniz bu resmi uygulama ile Fenerbahçe ile ilgili en doğru haberlere ulaşın, sürpriz hediyeler kazanın ve oyunlar oynayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Resmi FB Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Fenerbahçe SK uygulaması, Fenerbahçe’nin resmi uygulamasıdır. Fenerbahçe’nin bütün branşlarını içine alan bu uygulamadan sadece futbol takımı hakkında değil Fenerbahçe’nin bütün branşları hakkında haberlere ulaşabilirsiniz. iOS cihaz sahibi sarılacivertli taraftarların hizmetine sunulan bu uygulama Fenerbahçe ve Türk Telekom Grubu işbirliği ile geliştirilmiştir

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinize yükleyeceğiniz bu uygulamada Fenerbahçe’ye ait bütün haberleri bulabilirsiniz. FB ile ilgili istatistikler, son dakika haberleri, diğer branşlara ait haberler ve gelişmeler, puan durumları, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz fotoğraflar, videolar ve haberler, sosyal ağ haberleri v.b.

Bu uygulamayı iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletine yükleyen Fenerbahçe taraftarları bir takım anketlere katılarak kulüpten hediyeler kazanabilirler. Ayrıca uygulama içindeki eğlenceli oyunlar ile keyifli zaman geçirebilirler. Fenerbahçe ile ilgili en doğru haberi resmi kanaldan öğrenebileceğiniz bir uygulama. Taraftarı olduğunuz Fenerbahçe ile ilgili gelişmeleri anında öğrenmenin en kısa yolu.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fenerbahçe SK İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.