Fenerbahçe Yandex.Browser

Fenerbahçe’ye özel internet tarayıcı Yandex Fenerbahçe ile artık internetiniz de sarı lacivert olacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 63.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 6.515
Sponsorlu Bağlantılar

Fenerbahçe Temalı Yandex İnternet Tarayıcı

4.47/5, Toplam: 57 kişi

Popüler internet tarayıcıları arasına giren Yandex artık Fenerbahçe taraftarına özel tarayıcı çıkardı. Böylece ülkemizde ilk kez Fenerbahçe için özel bir taryıcı çıkarılmış oldu. Eğer sizde sarı lacivert renklere gönül veren Fenerbahçe taraftarı iseniz artık bu taraftarlığınızı internet tarayıcınızda da gösterme imkanınız olacak. Aslında Yandex Browser internet tarayıcısının Fenerbahçe temalı arayüzü diyebiliriz. Ama arayüzü bir internet tarayıcı gibi kullanmak güzel bir şey. Zaten Yandex kendi başına bir çok özelliğe sahip.

Yandex Browser
Hızlı İnternet Tarayıcısı

Bütün bu Yandex özelliklerinin yanı sıra bir de büyük Fenerbahçe takımını, stadyumunu, futbolcularını ve renklerini görmek takımınıza olan bağlılığınızı artıracak ve sizi coşturacak türden. Fenerbahçe Yandex tarayıcısını kullandığınız taktirde ana sayfada Fenerbahçe ile ilgili oynanmış maçların sonuçlarını ve bilgilerini ve oynanacak maçların ise saatlerini ve oynanacak stadyumu sizlere göstermektedir.

Bunun yanı sıra Yandex’in bütün özelliklerini kullanacaksınız. Yani internette gezinmek için hızlı ve kullanışlı bir tarayıcı arayanlar için en iyi alternatiflerden birisi. Bu tarayıcı hem sade arayüzü hemde hızlı internet deneyimi sunması ile ön plana çıkıyor.

“Fenerbahçe Yandex.Browser” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Fenerbahçe Yandex.Browser Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fenerbahçe Yandex.Browser İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.