Fenerbahçe Yandex

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlere sahip bütün Fenerbahçe taraftarlarının takımlarına her zaman her yerde destek olabilecekleri bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 13.2 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 209
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yandex Fenerbahçe Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Fenerbahçe Yandex uygulaması Fenerbahçe Futbol Kulübünün resmi arama motoru uygulamasıdır. Fenerbahçe ile Rus arama motoru Yandex arasında yapılan anlaşmaya göre Fenerbahçe Yandex uygulaması ile yaptığınız her aramada takımınız gelir elde edecek. Teknoloji devi Google şirketinin en büyük rakibi olan Rus Yandex şirketi ülkemize geldiği günden beri sürekli yatırımlar yapmakta. Bu yatırımlardan birisi de bu uygulama. Ayrıca Fenerbahçe’nin Süper Lig maçlarındaki formasının önüne de Yandex yazacak ve Fenerbahçe taraftarları bilgisayarlarında Fenerbahçe Yandex.Browser internet tarayıcısını kullanarak Fenerbahçe’ye destek olabiliyorlar.

Fenerbahçe’ye Destek Ol

FB TV’de de sürekli Fenerbahçe Yandex.Browser internet tarayıcıdan bahsedilmekte. Ama artık iOS cihazlar içinde bu durum geçerli. İlk olarak Android platformu için yayınlanan bu uygulama artık App Store’da da ücretsiz olarak yayınlanmakta. Fenerbahçe taraftarları iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletine Fenerbahçe Yandex uygulamasını indirerek hem Fenerbahçe’ye destek olabilirler hemde Fenerbahçe ile ilgili bütün haberleri bulabilirler.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tablet sahibi Fenerbahçe taraftarları bu uygulamada Fenerbahçe ile ilgili haberlerin yanı sıra hava durumu, trafik durumu, döviz bilgileri gibi bilgileri de bulabilirsiniz. Uygulamanın widget desteği de mevcut. Böylece iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizin ekranında da bütün haberleri görebilirsiniz. Takımınıza her zaman her yerde destek olabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Fenerbahçe Yandex İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.